محل تبلیغات شما

چگونه فرهنگ فضای کار اشتراکی بر هویت حرفه‌ای کارمندان تاثیر می­‌گذارد؟

وبلاگ مقالات چگونه فرهنگ فضای کار اشتراکی بر هویت حرفه‌ای کارمندان تاثیر می­‌گذارد؟

تأثیر فرهنگ فضای کار اشتراکی بر هویت حرفه‌ای کارمندان

تأثیر فرهنگ فضای کار اشتراکی بر هویت حرفه‌ای کارمندان

چگونه فرهنگ فضای کار اشتراکی بر هویت حرفه‌ای کارمندان تاثیر می­‌گذارد؟ مطالعات جدید چگونگی این اثرگذاری‌ها را در قالب ? نتیجه توضیح می‌دهد.

اولین فضای کار اشتراکی فعالیت خود را در سال ???? آغاز کرد

و اکنون بیش از ????? فضای کار اشتراکی در سراسر جهان دایر شده است.

برخی سازمان‌ها از این فضاها برای استقرار کارمندانی که در فاصله زیادی از شرکت زندگی می‌کنند، استفاده می­‌کنند.

دیگر کسب و کارهای کوچک و شرکت‌های نوپا که پیش‌بینی درآمد یا نرخ رشدشان امکان‌پذیر نیست،

به دلیل انعطاف پذیری، از فضاهای کار اشتراکی استفاده می­‌کنند.

در طی چند سال گذشته، ما با در نظر گرفتن سازگاری، برندینگ، زیبایی‌شناسی و فرهنگ منحصر به فردی که از کارکردن مردم و شرکت­‌های مختلف، با هم و در زیر یک سقف خلق می­‌شود،

چگونگی تأثیر اینگونه محیط­‌ها را بر کارمندان مطالعه کرده‌ایم.

ما متوجه شدیم که کارمندان از فضای کار اشتراکی نسبت به دفاتر کار سنتی، سود بیشتری می‌­برند.

آنها سطوح بالایی از انعطاف و شکوفایی (که به عنوان نشاط و یادگیری در کار تعریف می‌­شود)، توانایی بالا در شبکه‌سازی و همچنین احساس قویتری از ارتباطات را تجربه می‌­کنند.

هرچند هنوز نمی­‌دانیم که این مسئله چگونه بر کارشان تاثیر می‌گذارد.

هدف ما در آخرین مطالعات‌مان پاسخ به این سوال بود:

چگونه فرهنگ فضای کار اشتراکی بر هویت حرفه‌ای اعضا و سازمان‌هایشان تاثیر می­‌گذارد؟

ما می­‌خواستیم بدانیم که اعضا تا چه اندازه با فرهنگ فضای کار اشتراکی خود ارتباط می­‌گیرند

و آیا این مسئله بر ارتباط آنها با شرکت یا کارفرمایشان اثر می­‌گذارد؟

گذشته از این، سازمان‌ها، از منابع ارزشمندی برای توسعه ارتباطات بین فردی کارمندان و توسعه فرهنگ کاری، استفاده می­‌کنند.

اما در یک فضای کار اشتراکی که چندین سازمان را در خود جای می­‌دهد،

پیام‌­ها، هنجارها­ و ارزش‌­های مختلفی وجود دارد

که هر کدام برای جلب توجه اعضا تلاش می­‌کنند.

اتفاقات چند سال اخیر

بین سال­های ???? و ????، ما با wework (بزرگترین فضای کار اشتراکی) همکاری کردیم تا بیش از ???? نفر از اعضای جدیدشان در آمریکا را مورد بررسی قرار دهیم.

هفتاد و یک درصد از آنها بصورت تمام وقت برای شرکت‌هایی کار می‌­کردند

که یا در یک دفتر کار wework ساکن بودند یا از آن برای افراد و تیم­‌های دورکار خود استفاده می­‌کردند.

?? درصد باقیمانده شامل صاحبان کسب و کار، پیمانکاران، مالکان انفرادی و کارمندان پاره وقت می‌­شدند.

از طریق یک نظرسنجی ما از اعضا خواستیم تا سطح موافقت خود را با جملاتی مانند من با دیگران در وی­‌ورک اشتراکات زیادی دارم» و من با دیگران در سازمان‌مان اشتراکات زیادی دارم» نشان دهند؛

تا میزان ارتباط گرفتنشان با وی ورک را در قیاس با ارتباط گرفتن با سازمانشان بسنجیم.

هویت اینگونه تعریف شده بود که یک شخص چقدر از لحاظ احساسی، روانی و ذهنی به یک کارفرما (یا هر بستر دیگری که برای آن کار می­‌کند) احساس تعلق دارد

و در مقیاس ? تا ? (? بعنوان پایین‌­ترین ارتباط و ? بعنوان بالاترین) اندازه‌گیری می­‌شدند.

امتیازات متفاوت با مفاهیم متفاوت

ما با میانگین امتیاز بیش از ? فهمیدیم که اعضا حتی بعد از کار کردن به مدت طولانی در دفترکار wework با سازمان‌شان ارتباط بیشتری می­‌گیرند.

با میانگین امتیاز ? نیز مشخص شد که اعضا با وی­‌ورک ارتباط کمتری برقرار می­‌کردند.

این اختلاف در امتیازات هویتی نظر ما را به خود جلب کرد

و ما را به سمت کشف دلیل رهنمون ساخت.

در پایان مطالعه ما از اعضا خواستیم تا توضیح دهند

که وی‌­ورک چگونه بر هویت حرفه‌ایشان تاثیر گذاشته است.

بعضی از پاسخ دهندگان بصورت ممتنع پاسخ دادند: آنجا فقط یک محل کار است

این اعضا از مزایای کاربردی عضویت مانند امکانات یا در دسترس بودن مکان سود می­‌بردند.

در حالیکه دیگر اعضا گفتند که وی‌­ورک نقش فعالی در شکل دادن به هویت حرفه‌ای و سازمانی‌شان بازی می‌کند.

این اعضا، امتیاز هویتی بالاتری هم به سازمان و هم به وی­‌ورک داده بودند

(هرچند شکاف امتیاز بین این دو همچنان باقی مانده است).

آنها همچنین سطوح بالاتری از شکوفایی و بهره­‌وری در کار را تجربه کرده بودند.

یافته‌های ما نشان می­‌دهد که هویت برند وی‌ورک، هویت سازمان‌هایی که در فضایش مستقر هستند را تضعیف نمی‌­کند.

در عوض، مطالعات ما نشان می‌دهند که افراد وقتی که محیط کارشان، با ارزش‌ها و پیام‌های برند شرکت‌شان همسو است،

نتایج مثبتی را تجربه می‌­کنند.

ما نظرات راجع به شکل‌گیری هویت افراد در وی‌ورک را بررسی کردیم و به سه نتیجه دست یافتیم:

• فضاهای کار اشتراکی، به برخی از اعضا احساس حرفه‌ای بودن و اعتبار داشتن می‌دهد، حسی که عموما کارکردن از راه دور به افراد منتقل نمی­‌کند.

این مسئله یکی از یافته‌های مطالعات در حال انجام ما را تأیید می­‌کند: کارکردن در یک محل کار واقعی (بر خلاف کار کردن در یک دفتر خانگی و یا یک کافی شاپ) می­‌تواند به دیگران این سیگنال را منتقل کند

که شما کارتان را جدی می‌گیرید و آنها شما را به عنوان یک کارمند رسمی در نظر می‌­گیرند.

محل کار به نمادی از مشروعیت» تبدیل شده است.

برخی از پاسخ دهندگان از این کلمه برای توصیف اینکه چگونه وی‌­ورک هویت حرفه‌ایشان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، استفاده کردند.

یک صاحب کسب و کار کوچک در نیویورک اذعان کرد: من با استارتاپ­‌های دیگر در وی‌­ورک ارتباط می‌گیرم

او احساس می­‌کند که کارکردن در آنجا، کسب و کار کوچکش را در چشم همکاران و مشتریانش مشروعیت بخشیده است.

دیگر پاسخ دهندگان از کار کردن در دفتر کار وی­‌ورک، در یک محل معتبر، حسی از غرور و اعتماد به نفس را تجربه کرده‌­اند.

مزیت‌های فضای کار اشتراکی برای بسیاری از افراد ثابت شده‌است.

• کارمندان با حضور در فضای کار اشتراکی احساس می‌­کنند که به نیازهایشان اهمیت داده شده است- صرف نظر از اینکه در کجا مستقر هستند.

در نتیجه، این اعضا حس می‌­کنند که سازمان به اندازه کارمندان حاضر در شرکت، برای آنها نیز ارزش قائل است.

یکی از پاسخ دهندگان مستقر در نیویورک به ما گفت: دفتر مرکزی شرکت ما در کالیفرنیا ?? درصد نیروی کار را تشکیل می‌­دهد.

با قرار دادن ما در یک دفترکار وی­‌ورک به جای فضای کار خودمان، به تیم من اینجا در نیویورک یادآوری می­‌شود

که ما جزئی کوچک از یک پایگاه مرکزی هستیم.

ما می­‌دانیم که این نشان می‌دهد ما مهم هستیم

و ارزش هزینه‌ای که برای نگه داشتن ما در یک دفتر کار می­‌کنند را داریم

یک پاسخ دهنده مستقر در دنور گفت: من حس می­‌کنم که شرکت برای من ارزش قائل است.

جو و همهمه به من، حسی از مهم بودن کار می­‌دهد

ما چندین نظر مشترک را شنیدیم که به نقش فضاهای کار اشتراکی بر تصور کارمندان اشاره می­‌کند.

این قضیه به نوبه خود بر میزان ارتباط گرفتن اعضا با شرکت‌هایشان تاثیر می­‌گذارد.

یک وکیل منطقه خلیج اظهار کرد: من در درجه اول با کارآفرینان و استارتاپ­‌های جوان کار می­‌کنم.

من همچنین با بسیاری از کارمندهای جوان ماهر همکاری دارم

دفترکار، به کسب و کار او تصویری حرفه‌ای و در عین حال مطابق با مد روز می­‌دهد

که به ارتباط او با مشتریانش کمک می­‌کند.

یکی از صاحبان حوزه کسب و کار تکنولوژی در منطقه دی.سی گفت: من نظرم را ??? درجه تغییر دادم و انتقال کارمندانم به وی‌­ورک قسمتی از استراتژی من برای وادار کردن آنها به متفاوت فکر کردن است.

این قسمتی از هویتی جدید است.» این نشان می‌­دهد که این مالک فکر می­‌کند

که شیوه‌ای نو از کار کردن، -هم برای کارمندان و هم مشتریان- تمایل شرکت را برای تغییر، ثابت می­‌کند.

این تغییر در نهایت می‌­تواند باعث بیشتر دیده شدن و رشد کسب و کار ­شود.

برخی از کارمندانی که شرکت­‌هایشان مستقر در یک [دفتر کار] وی‌ورک است، گفتند

که برند وی­‌ورک بر روی تصویر برند شخصیشان تأثیر گذاشته است.

یکی از پاسخ دهندگان اظهار کرد:اخیراً این سازمان به دنبال تعریف مجدد خود بوده است

و الگوی استارتاپی اتخاذ کرده است.

مستقر بودن در وی‌ورک به سازمان ما کمک می­‌کند که به جای اینکه خسته کننده و عقب مانده به نظر برسد، پرانرژی و آینده نگر نشان داده شود.

نتایج جالب تحقیقات

نتایج این تحقیق بر زمینه اصلی تحقیقات ما در طی سال‌ها صحه می‌­گذارد: تصمیم به کار کردن در یک فضای کار اشتراکی همانقدر که بر اساس متغیرهای کاربردیاقتصاد محور است به همان اندازه بر اساس متغیرهای تجربی – فرهنگ محور نیز هست.

در سطح اولیه، فضای کار اشتراکی، خدمتی است که دسترسی به یک فضای کاری را ساده‌سازی می­‌کند.

هرچند، این یک کالای اجتماعی است که حس تعلق به اعضایش را پرورش می‌­دهد.

علاوه بر فضاهایی که طیف گسترده‌ای از اعضای مختلف را مورد هدف قرار می­‌دهند،

فضاهای دیگری از جمله فضاهای کار اشتراکی مورد پسند ن، رنگین پوستان، کسب و کارهای اجتماعی، وکیل‌ها، معماران و کسبوکارهای مربوط به مد نیز وجود دارند.

از آنجا که هزینههای جابه‌جایی در میان فضاهای کار اشتراکی به دلیل قراردادهای کوتاه مدت و دسترسی زیاد به ارائه دهندگان سرویس‌های مختلف، نسبتاً پایین است؛

اعضا می­‌توانند فضایی را انتخاب کنند که منعکس کننده هویتی باشد

که آنها برای کسب و کارشان در نظر گرفته‌اند.

آخرین یافته‌های ما حاکی از آن است که وقتی سازمان­ها برای انتخاب یک فضای کار اشتراکی متناسب با تصوری که می‌خواهند از خودشان ارائه دهند-تصور درباره کارمندان و کسب وکارشان- زمان صرف ­کنند،

کارمندان سطح بالایی از شکوفایی را تجربه می‌­کنند.

سازمان­‌ها نیز از این قضیه سود می­‌برند

زیرا کارمندان با اهداف و ارزش‌هایشان بیشتر و راحت‌تر ارتباط برقرار می‌کنند.

آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

شماره دفتر کار: ???????????

آدرس دفتر کار: شعبه مرکزی: تهران، بلوار ارتش غرب، بعد از بلوار اوشان، خیابان ابوالفضل صمیع، شعبه باغ بهشت

https://www.linkedin.com/company/paradisehub

https://t.me/paradisehub

https://www.instagram.com/paradisehub.ir

مزایای استفاده از شاخ گوزنی

تازه های نشر مهر ??

پرفکت مانی چیست؟ چگونه می توان پرفکت مانی خرید؟

کار ,یک ,اشتراکی ,فضای ,کارمندان ,اعضا ,کار اشتراکی ,فضای کار ,کسب و ,در یک ,هویت حرفه‌ای ,هویت حرفه‌ای کارمندان ,حرفه‌ای کارمندان تاثیر ,کارمندان تاثیر می­‌گذارد؟ ,اشتراکات زیادی دارم»

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نتچرخی کار خرما سایت تخصصی رایانه مهندس احمدی ایران لامپ ازدواج در ترکیه با موسسه بین المللی گلوبال کادرو واتساپ 00905537124401 Jeffrey's game مطالب اینترنتی Myrna's collection طراحی مکانیزمها و دینامیک ماشین Liza's page